ثبت اخبار شرکت شما
محدودیتی در عرضه اقلام پروتئینی وجود نداردمحدودیتی در عرضه اقلام پروتئینی وجود ندارد
تاریخ: 1396/12/23
شماره: 16020
بازدید: 162

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام گفت: با توجه به آنکه محدودیتی در عرضه وجود ندارد، روند توزیع اقلام پروتئینی تا پایان تعطیلات ادامه خواهد داشت.

محدودیتی در عرضه اقلام پروتئینی وجود ندارد حمید ورناصری مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام در گفت‌ وگو ، با اشاره به آخرین وضعیت توزیع اقلام پروتئینی در ایام پایانی سال اظهار کرد: با توجه به ذخایر مناسب مرغ و تخم مرغ ، توزیع بر مبنای سهمیه هر استان در حال انجام است.

وی نرخ هر شانه تخم مرغ تنظیم بازار 12 هزار و 600 تومان وهر کیلو گوشت مرغ 6 هزار و 200 تومان و گوشت گوسفندی مخلوط وارداتی 33 هزار تومان اعلام کرد.

ورناصری ادامه داد: روزانه 250 تا 300 تن تخم مرغ برای تنظیم بازار در فروشگاه های زنجیره ای و میادین میوه و تره بار توزیع می شود.

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام با اشاره به آخرین وضعیت توزیع گوشت گوسفندی وارداتی در بازار بیان کرد: در صورت تقاضا اقدام به عرضه گوشت منجمد در استان ها خواهیم کرد، چراکه به میزان کافی ذخایر در سردخانه‌ها موجود است.

به گفته وی؛ با توجه به آنکه محدودیتی در عرضه وجود ندارد، روند توزیع اقلام پروتئینی تا پایان تعطیلات ادامه خواهد داشت.

ورناصری در خاتمه یادآور شد: از مردم تقاضا داریم که مایحتاج شب عید خود را از مراکز عرضه فروشگاه‌ های زنجیره‌ای، میادین میوه و تره بار تامین کنند، چراکه به لحاظ قیمت و کیفیت به نفع سبد خانوار خواهد بود.
منبع خبر: خبرآنلاین
بانک اطلاعات پخش کنندگان ، عمده فروشان و بنکداران محصولات غذایی
تبلیغ در سایت تبلیغ در سایت