ثبت اخبار شرکت شما
سومین کنگره بین‌المللی تغذیه ایران برگزار می‌شودسومین کنگره بین‌المللی تغذیه ایران برگزار می‌شود
تاریخ: 1397/09/25
شماره: 22141
بازدید: 249

سومین کنگره بین‌المللی و پانزدهمین کنگره داخلی تغذیه ایران از ۲۸ تا ۳۰ آذرماه در مرکز همایش‌ های بین‌المللی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار می‌شود.

سومین کنگره بین‌المللی تغذیه ایران برگزار می‌شود دکتر جلال‌الدین میرزای رزاز - رییس انجمن تعذیه ایران با اشاره به اینکه سومین کنگره بین‌المللی و پانزدهمین کنگره داخلی تغذیه ایران مهم ترین رخداد علمی دوسالانه حوزه علوم تغذیه محسوب می شود، گفت: کنگره امسال به همت دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دانشگاه علوم پزشکی تهران، انجمن تغذیه ایران و انجمن علمی تغذیه ایران برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: کنگره امسال با عنوان "تغذیه پایدار برای زندگی شاد و فعال" در سطح بین المللی برگزار می‌شود که ضمن برگزاری این کنگره شاهد یک رخداد بزرگ علمی با رویکرد جدید به زندگی خواهیم بود؛ چرا که تأثیر پذیری زندگی به لحاظ چگونگی تغذیه شاید برای اولین بار در این سطح مطرح می‌شود.

بنابر اعلام روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، میرزای رزاز هدف از برگزاری کنگره مذکور را معرفی آخرین دستاوردهای پزشکی و تبادل نظر میان استادان دانشگاه های داخلی و خارجی دانست و افزود: این رویداد، فرصت مناسبی است تا متخصصان علم تغذیه در ایران با آخرین تحولات این حوزه و صنعت آشنا شوند و ارتباط خود را با پیشگامان علم تغذیه و سیاستگذاران این حوزه در کشور، مستحکم‌تر کنند.

وی با اشاره به اینکه ترویج دیدگاه‌ های جدید و فرهنگ‌ سازی مردمی نیز یکی دیگر از اهداف این کنگره است، یادآور شد: در نگاه اول ماهیت علمی و پژوهشی این کنگره دوسالانه مد نظر است که دستاوردهای جدید علمی در سطح جهانی مطرح و به چالش کشیده می‌شود تا به علم روز نزدیک‌ تر شود. ولی در کنار این هدف توجه به زندگی شاد و فعال مردمی و بستر سازی تحول زندگی بر پایه تغییر افکار و به سمت لذت بردن از زندگی نیز هدف است. بدین طریق شاهد حصول تلاش‌ هایمان در غالب کنگره‌ای که حاصل ماه‌ ها تحقیق و پژوهش، برنامه‌ ریزی، صرف وقت و انرژی است، خواهیم بود.
منبع خبر: وانا نیوز
بانک اطلاعات پخش کنندگان ، عمده فروشان و بنکداران محصولات غذایی
تبلیغ در سایت تبلیغ در سایت