ثبت اخبار شرکت شما
سهمیه مرغ استان تهران افزایش می یابدسهمیه مرغ استان تهران افزایش می یابد
تاریخ: 1397/12/22
شماره: 22900
بازدید: 51

استاندار تهران اعلام کرد: بر اساس مصوبه کارگروه تنظیم بازار استان، سهمیه گوشت مرغ گرم و منجمد در استان تهران افزایش می یابد.

سهمیه مرغ استان تهران افزایش می یابد انوشیروان محسنی بندپی در جلسه ویژه کارگروه تنظیم بازار استان با موضوع وضعیت افزایش قیمت گوشت مرغ تاکید کرد: مقرر شده روزانه ٨٠٠ تن مرغ گرم (٦٠٠ تن از سایر استان ها و ٢٠٠ تن از اداره کل پشتیبانی امور دام) و همچنین ٥٠٠ تن مرغ منجمد در شبکه توزیع میادین شهر از محور میدان بهمن توزیع شود.

وی افزود: همچنین بر اساس مصوبه ستاد تنظیم بازار استان، اتحادیه صنوف مرغ و ماهی برای توزیع مرغ وارد عمل و ٢٠٠ تن از طریق خودروهای یخچال دار و ١٠٠ تن از طریق فروشگاه های زنجیره ای توزیع می شود.

به گفته استاندار تهران، همچنین با ورود مرغ منجمد با قیمت هر کیلو ١٠ هزار و ٥٠٠ تومان نیاز بازار تأمین خواهد شد و با عرضه آن قیمت مرغ کاهش می یابد تا نگرانی به وجود آمده در بازار نیز مرتفع شود.

وی یادآور شد: توزیع گوشت قرمز نیز از طریق وزارت صنعت، معدن و تجارت برای ١٣ میلیون خانوار کم درآمد در کل کشور از طریق فروشگاه های معتبر و زنجیره ای پیش بینی شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، در روزهای اخیر و همزمان با نزدیک شدن به ایام پایانی سال شاهد افزایش قیمت گوشت مرغ گرم در بازار هستیم تا جایی که قیمت هر کیلو گوشت مرغ طی روز گذشته حتی به مرز ١٧ هزار تومان نیز رسید.

منبع خبر: اقتصاد آنلاین
بانک اطلاعات پخش کنندگان ، عمده فروشان و بنکداران محصولات غذایی
تبلیغ در سایت تبلیغ در سایت