ثبت اخبار شرکت شما
وجود پنبه در حلیم صحت ندارد/ با متخلفان برخورد می‌شودوجود پنبه در حلیم صحت ندارد/ با متخلفان برخورد می‌شود
تاریخ: 1398/02/25
شماره: 23328
بازدید: 194

رئیس اتحادیه صنف پزندگان غذا‌های سنتی تهران گفت: شایعات منتشر شده در فضای مجازی درخصوص وجود پنبه در حلیم صحت ندارد.

وجود پنبه در حلیم صحت ندارد/ با متخلفان برخورد می‌شود حسین محمدی، رئیس اتحادیه صنف کبابی، حلیم و پزندگان غذا‌های سنتی تهران در گفت‌ وگو ، با بیان اینکه وجود پنبه در حلیم صحت ندارد، گفت: شایعات زیادی در این خصوص در فضای مجازی منتشر شده که کذب ندارد.

رئیس اتحادیه صنف کبابی، حلیم و پزندگان غذا‌های سنتی تهران در ادامه با قاطعیت این موضوع را رد کرد و گفت: درحال حاضر با توجه به شرایط اقتصادی کشور، شایعاتی مبنی بر وجود پنبه در حلیم منشر می‌شود که هموطنان را دچار استرس و اضطراب می‌کند که این موضوع به هیچ عنوان صحیح نیست.

رئیس اتحادیه صنف کبابی، حلیم و پزندگان غذا‌های سنتی تهران تأکید کرد: زمانی که حلیم پخته می‌شود رشته‌ هایی از گوشت در آن مخلوط می‌شود و می‌توان تفاوت پنبه و رشته گوشت را در آن تشخیص داد.

وی با تأکید بر اینکه مردم آش و حلیم مورد نیاز خود را از امکان غیربهداشتی خریداری نکنند، اظهار کرد: واحدهای صنفی مجاز برای عرضه آش و حلیم دارای بنرهای متحد‌الشکلی هستند که از سوی اتحادیه با توجه به داشتن مجوزهای بهداشتی لازم به واحدهای صنفی داده می‌شود.

رئیس اتحادیه صنف کبابی، حلیم و پزندگان غذا‌های سنتی تهران همچنین با هشدار به عرضه حلیم و آش توسط واحد‌های صنفی غیرمجاز و اماکن غیر بهداشتی اذعان کرد: با هماهنگی انجام شده با اتاق اصناف بازرسی‌ های لازم انجام خواهد شد و در صورت مشاهده هرگونه عرضه و توزیع آش و حلیم در اصناف غیرمجاز قطعاً برخورد‌های لازم صورت خواهد گرفت.

محمدی از مردم درخواست کرد که به هیچ وجه به این شایعات درفضای مجازی توجه نکنند، چرا که فعالیت این واحد‌ها به‌ گونه‌ای است که زیر نظر بهداشت به عرضه آش و حلیم می‌پردازند.
منبع خبر: خبرگزاری تسنیم
بانک اطلاعات پخش کنندگان ، عمده فروشان و بنکداران محصولات غذایی
تبلیغ در سایت تبلیغ در سایت