ثبت اخبار شرکت شما
سازمان صمت آماده ارائه شکر به تمام تعاونی‌ ها استسازمان صمت آماده ارائه شکر به تمام تعاونی‌ ها است
تاریخ: 1398/03/22
شماره: 23524
بازدید: 75

رئیس اتاق اصناف ایران گفت: شکر در انبار‌های کشور به میزان کافی ذخیره شده و تعاونی‌ها با دریافت حواله به میزان نیاز می‌توانند از سازمان صمت تهران شکر دریافت کنند.

سازمان صمت آماده ارائه شکر به تمام تعاونی‌ ها است قاسم نوده فراهانی، رئیس اتاق اصناف تهران در گفت‌ وگو ، با اشاره به اینکه هیچ کمبود شکری در انبار‌ها وجود ندارد، گفت: در برهه‌ای تأمین شکر به علت مشکلات کارخانه نیشکر خوزستان و سیل در مناطق کشت نیشکر، با فراز و نشیب‌ هایی روبه‌رو شد که خوشبختانه با اقدام جدی وزارت صمت این موضوع در حال حاضر برطرف شده است.

رئیس اتاق اصناف تهران افزود: انبار‌های کشور به اندازه کافی ذخیره شکر دارند به نحوی که قیمت شکر‌های بسته بندی شده ۴ هزار و ۳۰۰ تومان و شکر فله‌ای به قیمت هر کیلوگرم ۳ هزار ۴۰۰ تومان در اختیار تعاونی‌ ها قرار می‌گیرد.

نوده فراهانی گفت: در هفته‌ های گذشته با عبور از بحران به‌ وجود آمده در بحث شکر، به تعاونی‌ های سطح شهر تهران اعلام کرده‌ایم که با تهیه حواله از سازمان صنعت، معدن و تجارت تهران به دریافت شکر برای موارد مورد نیاز خود اقدام کنند، چنانچه تاکید می‌کنیم که افراد و تعاونی‌ ها برای نیاز واقعی خود شکر تهیه کنند و از انبارداری اقلام و فروش با قیمت‌ های بالا جدا خودداری کنند.

وی در پایان با اشاره به اینکه در تهیه قند و قنادی‌ ها مشکلی وجود ندارد، گفت: قند حبه پِرِسی به قیمت هر کیلوگرم ۸۸۰۰ تومان، قند شکسته فله به قیمت هر کیلوگرم ۸۹۰۰ تومان و قند کله فله به قیمت هر کیلوگرم ۸۷۰۰ تومان در میادین به فروش می‌ رسد، ضمن اینکه قیمت قند بسته‌ بندی ۹۰۰ گرمی ۸۱۰۰ تومان است.
منبع خبر: اقتصاد نیوز
بانک اطلاعات پخش کنندگان ، عمده فروشان و بنکداران محصولات غذایی
تبلیغ در سایت تبلیغ در سایت