ثبت اخبار شرکت شما
افزایش اعتماد مردم به نشان استاندارد/ تراز صادارت ایران مثبت استافزایش اعتماد مردم به نشان استاندارد/ تراز صادارت ایران مثبت است
تاریخ: 1398/09/11
شماره: 24818
بازدید: 136

رئیس سازمان ملی استاندارد ایران گفت: اهمیت طرح استاندارد نسبت به گذشته بیشتر شده است و بسیاری از کالا‌های ایرانی برای افزایش اعتماد مردم در پی دریافت نشان استاندارد هستند.

افزایش اعتماد مردم به نشان استاندارد/ تراز صادارت ایران مثبت است نیره پیروز بخت رئیس سازمان ملی استاندارد ایران در همایش تقدیر از واحد‌های برتر استاندارد استان تهران اظهار کرد: به طور مکرر در خصوص استاندارد و قوانین آن بحث کردیم حال باید این قدم‌ هایی در زمینه عملیاتی کردن آن برداریم.

رئیس سازمان ملی استاندارد ایران تصریح کرد: به عنوان متولی سازمان استاندارد نیاز داریم مفهوم استاندارد را به مردم معرفی کنیم، تا بسیاری از مشکلات و محدودیت‌ ها حل شود.

وی افزود: در دهه‌ های گدشته همزمان با افزایش تکنولوژی برخی از بنگاه‌ های اقتصادی مانند فولاد سازی به دلیل مشکلات زیست محیطی مجبور به تعییر رویه فعالیت خود شدند با این وجود هنوز نیازمند بازنگری جدی در این حوزه هستیم.

پیروز بخت بیان کرد: پیش شرط عضویت در سازمان iso و انجمن‌ های بین المللی استاندارد جدی گرفتن استاندارد در کشور است.

رئیس سازمان ملی استاندارد ایران ابراز کرد: اهمیت طرح استاندارد نسبت به گذشته بیشتر شده است و بسیاری از کالا‌های ایرانی برای افزایش اعتماد مردم در پی دریافت نشان استاندارد هستند.

وی افزود: به رغم مشکلات موجود تراز صادارت ایران مثبت بوده است.
منبع خبر: خبرگزاری قطره
بانک اطلاعات پخش کنندگان ، عمده فروشان و بنکداران محصولات غذایی
تبلیغ در سایت تبلیغ در سایت