ثبت اخبار شرکت شما
رتبه شیر پگاه استان قزوین ارتقا یافترتبه شیر پگاه استان قزوین ارتقا یافت
تاریخ: 1399/05/09
شماره: 26555
بازدید: 21

مدیر شعب شیر پگاه استان قزوین با اعلام این خبر به خبرنگار رویداد قزوین گفت: کسب ارتقا رتبه برتر پگاه در بین 49 شعب کشور نشان از عزم جدی و همراهی کارکنان این شعبه در فروش است و امیدواریم همچنان شاهد تداوم این روند در سال جهش تولید باشیم.

رتبه شیر پگاه استان قزوین ارتقا یافت مدیر شعب شیر پگاه استان قزوین با اعلام این خبر به خبرنگار رویداد قزوین گفت: کسب ارتقا رتبه برتر پگاه در بین 49 شعب کشور نشان از عزم جدی و همراهی کارکنان این شعبه در فروش است و امیدواریم همچنان شاهد تداوم این روند در سال جهش تولید باشیم.

مصطفی جولاده نیکو با بیان اینکه برای اولین بار است که پگاه قزوین در رتبه برتر درکل کشور قرار می‌گیرد، اضافه کرد: امسال در سه ماه متوالی، رتبه برتر کل کشور را از آن خود کردیم که نشان از مدیریت خوب پگاه کشور و پخش بازارگستر پگاه برای خدمت رسانی بهتر به مردم و حرکت بر مدار شعار سال است.

وی افزود: ما در فروردین ماه سال جاری از میان 49 شعب سراسر کشور به رتبه دوم دست یافتیم و بعد از این تاریخ براساس میزان تناژ محصولات توزیعی و میزان ریالی فروش جزو شعبات برتر کشور معرفی شدیم.

این مسوول گفت: برهمین اساس مهندس قدوسی مدیر عامل شرکت صنایع شیر پگاه ایران و دکتر خسروی مدیرعامل شرکت پخش سراسری بازارگستر پگاه به صورت سرزده از بازار استان بازدید و این ارتقا را از نزدیک لمس کرده و مدیر و پرسنل پگاه استان را مورد تقدیر قرار دادند.
منبع خبر: خبرگزاری ایلنا
بانک اطلاعات پخش کنندگان ، عمده فروشان و بنکداران محصولات غذایی
تبلیغ در سایت تبلیغ در سایت