ثبت اخبار شرکت شما
تولید سفارشی شکلات /شکلات جز کالای لوکس شدتولید سفارشی شکلات /شکلات جز کالای لوکس شد
تاریخ: 1399/06/26
شماره: 26939
بازدید: 25

دبیر انجمن بیسکویت، شیرینی و شکلات می‌گوید: شکلات جز کالای لوکس محسوب می‌شود تولید کنندگان میزان تولید را حدود ۳۰ درصد کاهش داده‌اند و از این پس شکلات را سفارشی تولید می‌کنند.

تولید سفارشی شکلات /شکلات جز کالای لوکس شد آخرین وضعیت بازار شکلات نشان می ‌دهد که این محصول هم جز کالاهای لوکس محسوب می‌شود. با افزایش قیمت دلار مواد اولیه تولید کنندگان شکلات به شدت گران شده است و طبق گفته دبیر انجمن بیسکویت، شیرینی و شکلات: «تولید کنندگان میزان تولید را حدود 30 درصد کاهش داده‌اند و از این پس شکلات را سفارشی تولید می‌کنند.»

در همین حال دبیر انجمن بیسکویت شیرینی و شکلات درباره وضعیت تولید و فروش شکلات گفت: شیرینی و شکلات جز اولویت سوم مردم است؛ با افزایش قیمت این کالا، شکلات جز کالای لوکس محسوب می‌شود. با بالارفتن قیمت دلار قیمت مواد اولیه تولید کنندگان شکلات و شیرینی نیز گران شد؛ همین موضوع باعث شده که قیمت شکلات در بازار گران شود.

جمشید مغازه‌ای افزود: تقاضای داخلی و خارجی برای خرید شکلات کاهش یافته است. قدرت خرید مردم هم کمتر از یک سال گذشته شده است. از این‌ رو تولید کنندگان میزان تولید را حدود 30 درصد کاهش داده‌اند و از این پس شکلات را سفارشی تولید می‌کنند؛ یعنی اگر واحدهای صنفی یا خریداران خرد یا حتی خریداران بازارهای خارجی برای تولید شکلات سفارش دهند، صنعتگران براساس سفارش آنها شکلات تولید خواهند کرد.

او اظهار کرد: معمولا در نیمه دوم سال وضعیت تولید و فروش شکلات بهتر می‌شد اما امسال با توجه به کاهش قدرت خرید مردم به نظر می‌رسد که تولید و فروش شکلات وضعیت چندان خوبی ندارد.
منبع خبر: خبرگزاری تیتر20
بانک اطلاعات پخش کنندگان ، عمده فروشان و بنکداران محصولات غذایی
تبلیغ در سایت تبلیغ در سایت