تولید کنندگان ، وارد کنندگان و فروشندگان مواد افزودنی

Skip Navigation Linksصفحه اول > مقالات و مطالب علمی متفرقه


بازگشت به فهرست اصلی ثبت مقالات شما
12345678910... صفحه آخر
خواص دارویی و طبی گردو و عسلخواص دارویی و طبی گردو و عسل
0
خلاصه مقاله: با وجود پیشرفت‌های علمی و تولید داروهای شیمیایی کماکان بسیاری از اطباء استفاده از داروهای گیاهی و دمنوش‌ها را به مردم توصیه می‌ کنند.
تعداد بازدید: 10
افزایش طول عمر با مصرف روزانه ۱۰ وعده میوه و سبزیجاتافزایش طول عمر با مصرف روزانه ۱۰ وعده میوه و سبزیجات
0
خلاصه مقاله: :نتایج یک بررسی جدید نشان می دهد مصرف ۱۰ وعده میوه و سبزیجات در روز می تواند بهترین راهکار افزایش طول عمر باشد.
تعداد بازدید: 10
غذاهای خواب آور را بشناسیدغذاهای خواب آور را بشناسید
0
خلاصه مقاله: برای همه ما پیش آمده که بلافاصله بعد از غذا احساس می کنیم نیاز به خواب داریم. دلیلش هم می تواند خستگی بعد از یک روز کاری سخت باشد و هم غذاهایی که هر روز می خوریم.
تعداد بازدید: 10
از 7 کمبود رایج تغذیه ای جلوگیری کنیداز 7 کمبود رایج تغذیه ای جلوگیری کنید
0
خلاصه مقاله: کمبود برخی مواد مغذی منجر به تغییر در عملکردهای بدن و فرایندهای آن در ابتدایی ترین سطح سلولی می شود. این فرایندها شامل تعادل آب، عملکرد آنزیم، اعصاب، هضم، سوخت و ساز و ... است.
تعداد بازدید: 10
حواستان به کبدتان هست؟حواستان به کبدتان هست؟
0
خلاصه مقاله: : کبد باكتری‌ها، سموم، آنتی‌ژن‌ها، هیستامین، هورمون‌ها و آفت‌كش‌هایی كه از طریق غذا وارد بدن می‌شوند را از جریان خون حذف می‌كند. در اینجا با مواد غذایی مفید برای کبد آشنا می‌شوید.
تعداد بازدید: 10
تضمین سلامت چشم با این مواد غذاییتضمین سلامت چشم با این مواد غذایی
0
خلاصه مقاله: یک متخصص تغذیه و رژیم درمانی گفت: مصرف بعضی از مواد غذایی در دوران کودکی سلامت چشم شما در سنین بالاتر را تضمین می کند.
تعداد بازدید: 10
نوشید نی ارزان اما پرخاصیتنوشید نی ارزان اما پرخاصیت
0
خلاصه مقاله: : لیوان نسکافه و چای را کنار بگذارید و روزتان را با یک لیوان آب هم‌دما با اتاق، که رویش آب یک عدد لیمو را چکانده‌اید شروع کنید. محققان می‌گویند این دلایل برای ایمان‌آوردن به تأثیر شگفت‌انگیز این ترکیب کافی است.
تعداد بازدید: 10
6 ماده ی غذایی مضر برای کلسترول خون بالا6 ماده ی غذایی مضر برای کلسترول خون بالا
0
خلاصه مقاله: چربی خون بالا خطر بیماری های قلبی را بالا می برد. در نتیجه بهتر است از مصرف برخی مواد غذایی که احتمال افزایش کلسترول را دارند بپرهیزید.
تعداد بازدید: 11
چرا نباید نان را از رژیم غذایی خود حذف کنیم؟ سلامت نیوز: چرا نباید نان را از رژیم غذایی خود حذف کنیم؟چرا نباید نان را از رژیم غذایی خود حذف کنیم؟ سلامت نیوز: چرا نباید نان را از رژیم غذایی خود حذف کنیم؟
0
خلاصه مقاله: : با توجه به این حقیقت که کربوهیدارت ها سطوح انتقال دهنده های عصبی سروتونین مغز که مسئول احساس خوب هستند را افزایش می دهند، هنگامی که آنها را از رژیم غذایی خود حذف می کنید، اضطراب را تجربه خواهید کرد. سلامت نیوز: چرا نباید نان را از رژیم غذایی خود حذ
تعداد بازدید: 11
آب شب مانده نخورید!آب شب مانده نخورید!
0
خلاصه مقاله: همه ما آب ازشب گذشته را که روی میز، کنار تخت و میز آشپزخانه قرارداشته است، نوشیده ایم؛ حتی آب بطری را که در ماشین مانده؛ اما آیا نوشیدن این آب برای بدن مضر نیست؟
تعداد بازدید: 12
12345678910... صفحه آخر


بانک اطلاعات پخش کنندگان ، عمده فروشان و بنکداران محصولات غذایی
تبلیغ در سایت تبلیغ در سایت