تولید کنندگان ، وارد کنندگان و فروشندگان مواد افزودنی

Skip Navigation Linksصفحه اول > مقالات و مطالب علمی مرتبط با صنایع غذایی


بازگشت به فهرست اصلی ثبت مقالات شما
12345678910... صفحه آخر
معجزه‌ای به نام لیموترشمعجزه‌ای به نام لیموترش
0
خلاصه مقاله: اگر بدانید لیموترش چه خواص شگفت انگیزی بر سلامت و بهبود کیفیت زندگی ما دارد، هرگز فصل رسیدن و به بار نشستن آن را از دست نمی دهید و همیشه در یخچال خود چند عدد لیموترش خواهید داشت.
تعداد بازدید: 96
دور کردن بیماری ها از بدن با مصرف این سبزیدور کردن بیماری ها از بدن با مصرف این سبزی
0
خلاصه مقاله: هویج از جمله سبزی‌هایی است که افزون بر خواص فراوان، در همه فصول سال در دسترس بوده و قیمت مناسبی دارد، پس این سبزی پرخاصیت را در سبد غذایی خانواده قرار دهید و با استفاده از آن بیماری را از بدن خود دور کنید.
تعداد بازدید: 93
 جزو این گروه‌ها هستید،نمک بیشتری مصرف کنید! جزو این گروه‌ها هستید،نمک بیشتری مصرف کنید!
0
خلاصه مقاله: ما معمولا به کاهش مصرف نمک توصیه می‌شویم و از عوارض مصرف زیاد نمک مانند فشارخون بالا، سکته، حملات قلبی و سایر مشکلات سلامت آگاهی داریم اما مصرف کمتر نمک، همیشه برای سلامت مفید نیست .
تعداد بازدید: 149
در آستانه تغییر فصل، با ۷ گزینه غذایی از خشکی پوست جلوگیری کنیددر آستانه تغییر فصل، با ۷ گزینه غذایی از خشکی پوست جلوگیری کنید
0
خلاصه مقاله: حتی اگر قرار باشد از با کیفیت ترین محصولات پوستی برای از بین بردن خشکی پوست، استفاده کنید، تغییرات فصلی برای برخی، با این عارضه همراه است.
تعداد بازدید: 132
خوراکی های خوشمزه که عملکردی همانند سیانور دارندخوراکی های خوشمزه که عملکردی همانند سیانور دارند
0
خلاصه مقاله: به نظر می‌رسد چیزهای خطرناکی در آشپزخانه شما وجود داشته باشد که از آنها بی‌خبرید و بسیاری از غذاهایی که اغلب طعم خوشمزه‌ای نیز دارند.
تعداد بازدید: 121
گزینه های غذایی که مسکن انواع دردها هستند!گزینه های غذایی که مسکن انواع دردها هستند!
0
خلاصه مقاله: برخی از بیماری های مزمن مانند بیماری های قلبی همیشه با التهاب همراه هستند. معمولا يكي از رايج ‌ترين درمان‌ ها برای رفع التهاب، همان استفاده از داروهاي غيراستروئيدي است. اگرچه استفاده از اين داروها در رفع التهاب مفيد است، اما داراي عوارض جانبي است.
تعداد بازدید: 125
۷ گام برای افزایش سطح انرژی روزانه۷ گام برای افزایش سطح انرژی روزانه
0
خلاصه مقاله: اگر گمان می کنید خستگی شما در طول روز، مزمن و بیش از حد است به پزشک مراجعه کنید. اما این را بدانید که بیشترین علل مربوط به خستگی های روزانه ناشی از رژیم های غلط غذایی است.
تعداد بازدید: 119
چرا نباید بستنی را در جایخی یخچال نگه داشت؟چرا نباید بستنی را در جایخی یخچال نگه داشت؟
0
خلاصه مقاله: درجه سرمای جایخی یخچال، برودت لازم را برای نگهداری بستنی ندارد و چون بستنی دارای ترکیبات مختلف به خصوص شکر است، به سختی منجمد می‌شود و تنها مکانی که برای نگهداری این محصول توصیه می‌شود، دمای ۲۸- تا ۱۸- درجه فریزر است.
تعداد بازدید: 133
پوست و برگ ۹ میوه و سبزی را به هیچ وجه دور نریزید!پوست و برگ ۹ میوه و سبزی را به هیچ وجه دور نریزید!
0
خلاصه مقاله: اگر بلافاصله قطعاتی از محصولات تازه کشاورزی را جدا کرده و در سطح زباله بیندازید، بسیاری از مواد مغذی قدرتمند این محصولات را از دست داده اید.
تعداد بازدید: 119
افزایش طول عمر با مصرف رژیم غذایی پرچرب و کم کربوهیدراتافزایش طول عمر با مصرف رژیم غذایی پرچرب و کم کربوهیدرات
0
خلاصه مقاله: محققان دانشگاه کالیفرنیا می گویند در کنار کاهش مصرف کربوهیدرات باید مصرف پروتئین هم کمتر شود تا ضمن تقویت حافظه، قدرت و توان فیزیکی و طول عمر انسان بیشتر شود.
تعداد بازدید: 131
12345678910... صفحه آخر


بانک اطلاعات پخش کنندگان ، عمده فروشان و بنکداران محصولات غذایی
تبلیغ در سایت تبلیغ در سایت