راهنمای سایت

اگر در ارتباط با خدمات ما در سایت به راهنمایی احتیاج داشتید با شماره 02632774346 تماس و مشاوره بگیرید
Skip Navigation Linksصفحه اول > راهنمای سایت مرجع صنایع غذایی و کشاورزی ایران

مرجع صنایع غذایی و کشاورزی ایرانبازدید کننده ارجمند ضمن قدردانی و استقبال از بازدیدتان مطلبی چند در رابطه باسایت حاضر به اطلاع شما میرسد:

سایت مرجع صنایع غذایی و کشاورزی ایران ، کاربردی ترین سایت در زمینه صنعت غذا میباشد. سعی ما بر این بوده است که در همه زمینه های صنعت غذای کشور اطلاعات لازم در دسترس اعضا و بازدیدکنندگان محترم قرار گیرد.

با وجود این ، کمبودها و ضعفهای کار را نفی نمی کنیم. تلاش ما به پشتیبانی همه دست اندرکاران صنعت غذا و کشاورزی کشور واعضای محترم قرین موفقیت بوده است که استقبال قابل توجه و رتبه فعلی سایت گواه آن میباشد .

هدف عمده ، اطلاع رسانی و تسهیل گردش اطلاعات میباشد و شما بازدید کننده محترم در صورتیکه با مبحث صنایع غذایی و کشاورزی به هر نحو مرتبط هستید ، قطعا جایگاهی برای اطلاع رسانی کسب و کار شما در این سایت موجود است. 

انتظار دارد در صورتیکه از عدم وجود این جایگاه در سایت مطمئن شدید حتما با سایت تماس حاصل نمایید ( از طریق تماس تلفنی ، پیامک ، فکس ، ایمیل ). با توجه به تنوع موضوعات شایسته است با دقت ، محل مناسب و مخصوص درج اطلاعات کسب و کار خودتان را در سایت پیدا کنید تا از ثبت اشتباهی اطلاعات در بخشهای دیگر اجتناب گردد که در این صورت اطلاعات ، تایید نشده و حذف میگردد.

اطلاعات ثبت شده کاربران در اکثر بخشهای سایت مطابق ضوابط و با نظر کارشناسان سایت رتبه بندی میگردد و بر همان اساس ، برای نمایش اولویت بندی میشود . ضمنا در بعضی از بخشهای سایت اطلاعات تایید شده پس از چند ماه و حداکثر یکسال بطور خودکار حذف میگردد و در بعضی از بخشها اطلاعات موجود توسط مسئولین سایت به روز رسانی و ویرایش میشود لذا صاحبان اطلاعات لازم است هر چند مدت ، وجود و صحت اطلاعات خود را در بخش مربوطه کنترل و یا ویرایش نمایند.

نظر به اینکه مبنای اکثر اطلاعات سایت داده ها و اظهارات خود صاحبان کسب و کار بوده است ، لذا تاکید مینماید که اطلاعات فوق صرفا جهت دسترسی عموم به صاحبان کسب و کار و شرکتها و اشخاص میباشد و وجود این اطلاعات در سایت دلیل بر تایید شرکتها و اشخاص توسط این سایت نمی باشد و لازم است کاربران محترم در ارتباطات و احیانا معاملات و قراردادها ، برسی و تحقیقات کافی به عمل آورند.

اطلاعات ثبت شده بدون نقص برای نمایش در سایت ظرف 72 ساعت تایید میگردد و ثبت کنندگان اطلاعات میتوانند مراحل تایید و نمایش آن را پیگیری کنند و در صورت لزوم اطلاعات خود را تصحیح و یا کامل نمایند.در صورت بروز مشکل با بخش پشتیبانی سایت تماس حاصل کنند.البته درصورت ناقص بودن اطلاعات ، تایید آن جهت نمایش مقدور نخواهدبود. مسئولین سایت از نقطه نظرات و انتقادات و پیشنهادات شما در هر زمینه استقبال می نمایند.با تشکر : مجموعه Foodkeys
در تاریخ بروزرسانی شده است.

02632774346
پیغام گیر09912691152
پیغام گیر09912691152