خرید و فروش ماشین آلات نو و دست دوم

خرید و فروش و مبادله اطلاعات خطوط تولید و بسته بندی ، ماشین آلات و تجهیزات نو و دست دوم صنایع غذایی
Skip Navigation Linksصفحه اول > خرید و فروش ماشین آلات نو و دست دوم

صاحبان محترم صنایع و بازدید کنندگان ارجمند

سامانه FUM مختص خرید و فروش و مبادله اطلاعات خطوط تولید و بسته بندی ، ماشین آلات و تجهیزات نو و دست دوم صنایع غذایی میباشد.
جهت خریداری ماشین آلات و یا فروش ماشین آلات مازاد و دست دوم خود به روش کارشناسی ، مطمئن و سریع از طریق این سامانه ( ثبت در فرم مربوطه ) اقدام نمایید.
کارشناسان سامانه آمادگی دارند تا در صورت درخواست شما نسبت به ارزیابی ماشین آلات مورد نظر شما اقدام نمایند.


لیست ماشین‌آلات فروشی
لیست ماشین‌آلات فروشی
درخواست خرید ماشین‌آلات
درخواست خرید ماشین‌آلات
ثبت ماشین‌آلات فروشی شما
ثبت ماشین‌آلات فروشی شما
ثبت ماشین‌آلات درخواستی شما
ثبت ماشین‌آلات درخواستی شما

1- خرید ، فروش و اطلاع رسانی از طریق این سامانه کارشناسانه ، مطمئن و منصفانه میباشد و سامانه نسبت به منافع خریدار و فروشنده متعهد است.
2- ارسال فیلم دستگاه ها و ماشین آلات به آدرس دفتر سامانه یا به آدرس ایمیل سامانه جهت اطلاع رسانی مناسب یا ارزیابی سریع کارشناسان سامانه مفید واقع میگردد.
3- در صورت غیر واقعی بودن اطلاعات ثبت شده ماشین آلات و یا ذکر قیمت نامتعارف ، تایید و نمایش اطلاعات در سامانه منتفی میگردد.
4- ذکر اطلاعات بیشتر در مورد ماشین آلات به سرعت انتخاب و تصمیم گیری خریدار کمک میکند.
5- در فرم ثبت مشخصات ماشین آلات امکان بارگذاری 1 الی 4 عکس از هر دستگاه ( عکسهای جدید فعلی دستگاه ) فراهم است. ضمنا عکس ها نباید از روی کاتالوک یا بروشور دستگاه تهیه گردد.
6- خریداران محترم لازم است پس از بررسی و کسب اطلاعات کافی ، اقدام به خرید نمایند.
7- درصورت فروش رفتن دستگاه ها و ماشین آلات ثبت شده در سامانه یا انصراف از فروش درخواست میگردد جهت حذف اطلاعات مربوطه یا ویرایش آن اقدام نمایید.
8- شماره تماس پیگیری در اکثر موارد دفتر سامانه یا کارشناس مربوطه خواهد بود و دلایل آن عبارتند از:
* آمادگی دفتر سامانه و یا کارشناس مربوطه در طول روز برای پاسخگویی به خریدار (بعضی از فروشندگان ماشین آلات ، در پاره ای از موارد در دسترس نمی باشند و امکان تماس با آنها برای خریدار مقدور نیست).
* جلوگیری از تماس های مکرر ، غیر مفید و بی موقع افراد با فروشندگان دستگاهها.
* ارزیابی و انطباق شرایط و ویژگیهای دستگاه با نیاز واقعی خریدار توسط کارشناسان سامانه
9- درصورتیکه ماشین آلات ثبت شده شما در سامانه از کانال غیر به فروش رفته باشد یا از فروش منصرف شوید سریعا نسبت به حذف اطلاعات مربوط به آن دستگاه در سامانه اقدام فرمائید.
10- دستگاهها و ماشین آلات دست دوم اکثرا فاقد گارانتی میباشند و در زمان تحویل کارکرد آن ملاک است و طرفین میتوانند نسبت به نحوه تحویل توافق نمایند.
11- کارشناسان سامانه در صورت لزوم یا بنا به درخواست فروشنده یا خریدار جهت ارزیابی و کارشناسی ماشین آلات آمادگی دارند.09124631193 - 02632774346