3

شرکت صنایع غذایی مهرشهر

نگهداری انواع محصولات و کالا
شرکت صنایع غذایی مهرشهر با قابلیت نگهداری انواع محصولات به ظرفیت 25000 تن یکی از بزرگترین و قدیمی ترین سردخانه های کشور می باشد که در سه واحد سردخانه در استان های تهران و البرز خدمات سردخانه ای بالای صفر، زیر صفر، انبار خشک و دفاتر اداری را به مشتریان ارایه میدهد. این مجموعه دارای 136 اتاق با ظرفیت های متنوع بین 50 تا 500 تن و داشتن امکانات جانبی نظیر باسکول 60 تنی، سورتینگ و بسته بندی انواع کالاها، لیفتراک، پالت، باکس پالت و سالن سرپوشیده به وسعت 20000 مترمربع، انعطاف پذیری مناسبی جهت پاسخگویی به نیازهای متنوع مشتریان داشته و همکاری وسیعی با صادرکنندگان، واردکنندگان و توزیع کنندگان دارد. ارایه خدمات با کیفیت، پشتیبانی همه جانبه از مشتریان و تأمین رضایت آن ها با بهره گیری از کارکنان مجرب و بیش از 50 سال سابقه، در سرلوحه فعالیت های شرکت قرار دارد.
انبارها و سردخانه

آدرس و اطلاعات تماس
کاربر محترم شما هنوز ثبت‌نام نکره‌اید. اعضاء محترم سایت این امکان را دارند تا از اطلاعات کامل تماس و آدرس کارخانه ، دفتر مرکزی و شبکه‌های اجتماعی استفاده کنند. به جمع اعضای صنایع غذایی بپیوندید. اگر از اعضای هستید وارد شوید.
شرکت صنایع غذایی مهرشهر با کد 1452 در تاریخ 1397/12/22 در این سایت ثبت و با دریافت رتبه 3 از مرجع صنایع غذایی و کشاورزی ایران تاکنون 956 بازدیدکننده داشته است.